Pewnie zastanawiasz się, czym różni się nasz salon optyczny od wielu innych?
Odwiedź nas i poczuj się naprawdę wyjątkowo!

Mamy dla Ciebie czas – porozmawiajmy

 

Hanza to powrót do dobrej rzemieślniczej tradycji, gdzie wiedza i umiejętności współistnieją z najnowszą technologią. To miejsce, gdzie przy filiżance dobrej kawy porozmawiamy o optyce – wysłuchamy Twoich potrzeb, odpowiemy na pytania, rozwiejemy wątpliwości i znajdziemy tę jedyną, wyjątkową, Twoją parę okularów.

Poznaj drogę, która doprowadziła nas do stworzenia salonu optycznego Hanza. Naszym celem było wypełnienie pewnej luki – zarówno pod kątem jakości badania wzroku, ale także oferty oprawek okularowych oraz obsługi klienta. Sprawdź czy nam się to udało!

rzemieślicza tradycja Optyk Hanza

Kiedy Twoja praca staje się pasją dzieją się cuda

 

Nasza przygoda rozpoczęła się prawie 30 lat temu w niewielkim zakładzie optycznym w Słupsku. Pierwsze doświadczenia w tej branży skłoniły nas do dalszych poszukiwań i do zdobywania wiedzy. Już na tym etapie oboje wiedzieliśmy, że aby świadczyć najwyższej jakości usługi musimy doskonale poznać niuanse sztuki optycznej. Tak też zrobiliśmy! 

 

Po doświadczeniach zdobytych w salonie optycznym w Słupsku, przyszedł czas na zmiany i podróże. Przeprowadzka do większego miasta, a kilka lat później za granicę. Kolejne lata to praca w małych zakładach optycznych i dużych korporacjach, kursy i szkolenia. 

 

Odkrywanie optyki krok po kroku. Niezwykłe miejsca, wspaniali ludzie, ciekawe doświadczenia – obserwowaliśmy, słuchaliśmy i tworzyliśmy w wyobraźni miejsce idealne. Tak praca stała się pasją.

Stawiamy na rodzinne manufaktury i etyczne marki

 

Wreszcie nadszedł czas, aby słowa i plany stały się czynem. Optyk Hanza to miejsce wyjątkowe – tworzone świadomie i bez pośpiechu. To piękna prostota, naturalne kolory i materiały, meble powstałe w niewielkiej rodzinnej manufakturze. To przede wszystkim szczególny i starannie dobrany asortyment

 

Od samego początku naszym celem było wprowadzanie na trójmiejski rynek niezależnych marek okularowych z całego świata. Znane logo nie jest dla nas wyznacznikiem jakości.