Dobór idealnych opraw okularowy nigdy nie był tak prosty!

Technologia, która ułatwia naszą codzienność? Taką lubimy najbardziej, dlatego w Optyk Hanza znajdziesz najnowocześniejsze narzędzia i technologie usprawniające proces badania wzroku, doboru odpowiedniej soczewki okularowej, a także wsparcie w doborze oprawek. Nie wierzysz?

Poczuj różnicę dzięki badaniu biometrycznego, urządzeniu ImpressionIst oraz autorskiemu modułowi doboru opraw.

Panel pomiarowy Rodenstock ImpressionIST®

Unikalny i nowoczesny panel pomiarowy ImpressionIST® zapewnia dokładne pomiary ustawienia oprawy okularowej bez użycia dodatkowej nakładki zakładanej na okulary.
Popatrz w lustro zamontowane na urządzeniu ImpressionIST®. Dwie kamery wykonają zdjęcia z dwóch perspektyw. Za pomocą tych obrazów mierzone są dokładnie parametry twarzy w połączeniu z wybraną oprawą, a także odległość między źrenicami i ich średnica.

Multimedialny moduł doboru opraw to idealne rozwiązanie dla krótkowidzów
i nie tylko

 

Zobacz jak wyglądasz w wybranych oprawach okularowych z różnej perspektywy i pod różnym kątem. Sprawdź jak wybrana oprawa będzie wyglądała z przyciemnionym szkłem. To wszystko jest możliwe dzięki naszemu autorskiemu modułowi doboru opraw.

Na podstawie zarejestrowanego materiału wideo w wysokiej rozdzielczości możesz zobaczyć jak wyglądasz w wybranych oprawach. Filmy i zdjęcia wykonane w naszym salonie otrzymasz na swojego maila.